SİZDEN

YANSIYANLAR

Rumeli Gümrük Müşavirliği; yetkin kadro, proaktif olarak iş akışını yönetme, derin mevzuat bilgisi, değişen koşullara hızlı tepki verebilme ve organize olabilme kavramlarının tanımıdır.

BERKO İLAÇ VE KİMYA SAN. A.Ş.

Son derece titiz, güvenilir, işinde uzman ve disiplinli çalışanlarıyla hizmetlerinden son derece memnun olduğumuz, daha uzun yıllar birlikte çalışacağımız vizyon sahibi, kurumsal bir gümrükleme şirketidir.
Çok teşekkürler.

KAZIM SÜREN DERİ İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ..

Firmamız Rumeli Gümrük ile uzun yıllardır çalışmaktadır. Tüm projelerimiz büyük özen, dikkat ve özveri ile takip edilmekte, uygun çözümler üretilerek %100 destek sağlanmaktadır.
Rumeli Gümrük ile olan çalışmalarımızdan fazlasıyla memnunuz, teşekkürler.

CENTURION İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Rumeli gümrük ile birkaç yıldır çalışmaktayız, hiç bir zaman gecikmeden ihracat ve ithalat işlemlerimizi hallediyorlar, her konuda hızlı dönüş alabiliyoruz.

İLVE KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Rumeli Gümrük Müşavirliği, işlerini titizlikle yapan ve ekip çalışmasında uzmanlaşmış harika çalışanlardan kurulu olan, çok değer verdiğim ve kuvvetle tavsiye ettiğim bir şirkettir.

MÜMESSİL NİHAT DURMAZ

Her koşulda işlerini hızlı ve doğru yaptıkları için Rumeli gümrük çalışanlarını tebrik ediyoruz

PRİMA DERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

İthalat, ihracat ve ön bilgi gibi mesleki sorunlarımızın çözümünde gösterdiğiniz duyarlı yaklaşım, kurumsal işbirliği, sürekli yapıcı, açık ve sonuç odaklı destek için Rumeli Gümrük Müşavirliği yönetici ve çalışanlarına en içten teşekkürlerimizi sunar, başarılarınızın devamını dileriz.

ÖZYÜKSEL DERİ SAN. VE TİC. A.Ş. AİLESİ

Firmamız uzun zamandır Rumeli Gümrük Müşavirliğinden hizmet almaktadır; çalışmalarımızı oldukça uyumlu ve sorunsuz bir şekilde sürdürüyoruz. Konusunda uzman kadrosu, titiz ve çözüm odaklı çalışmaları ile desteklerini hep yanımızda hissettik.
Sorunlu ve sıkıntılı işlerimizin kolay ve hızlıca üstesinden gelindiğini bilmek çok iyi.

SELİNA KÜRK VE DERİ SAN.TİC.LTD. ŞTİ.

İş ortaklarımızdan Rumeli Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. ile 2 yıldır çalışmaktayız. Yurtdışına yapmış olduğumuz ihracatlarımızda yapılan gümrük çıkış işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirip yapılan hizmet sonrası Gümrük çıkış beyanname ve ekli evraklarını dosyalanmış olarak hızlı bir şekilde şirket ofisimize elden teslim ettiklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte de beraber olmak dileğiyle…

LİLYUM İLAÇ VE KİMYA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.