BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

ŞİRKET

AYRINTI ÖZVERİMİZDE GİZLİ

Öztürk Kardeşler, 1983 yılında, sektörde geçirdikleri 10 yılın ardından edindikleri bilgi ve deneyimle Rumeli Gümrük Müşavirliğini kurdular.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla doğru ve sorunsuz gümrük müşavirlik hizmetleri sunabilmek adına o günden bu güne özveriyle çalışmalarını sürdürüyorlar.

Rumeli Gümrük Müşavirliği, konusunda uzman, yetkin ve deneyimli Gümrük Müşavir ve Müşavir Yardımcılarıyla güçlü bir kadroya sahiptir.

Rumeli Gümrük Müşavirliği

Ekibimiz

Bünyemizde, 24 personel (3 motokurye – 8 ofis içi personel – 2 idari kadro – 11 saha personeli) bulunuyor. Ayrıca 9 kişilik bir ekipten dış destek alıyoruz. Bunlarla birlikte gümrük ulaşımını 11 otomobil, vesaik ulaşımını 3 motokurye ve 1 şoför ile gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, ülkemiz için üreten, tüketen, geliştiren tüm şirketlere yüksek kalitede gümrükleme hizmetleri sunmak ve çok sayıda iş olanağı yaratarak ülkemizin istihdamına katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, ülke çapında tanınan ve standartları olan, çağdaş, yeni teknolojileri izleyerek yeniliklere öncülük eden, müşterilerimize yüksek nitelikte gümrükleme hizmetleri sunmanın yanı sıra sektörümüzdeki diğer firmalar tarafından örnek alınmak ve yüksek bir şirket kültürüne ulaşmaktır.